Yeni Sanayi Sitesi Sanayi Cad. No:67 Kahramanmaraş / Türkiye

info@altinderi.com
+90 (344) 236 32 00

 • Düz Kayış ve Konveyör Bant Montaj
  Alanında uzman ekibimizle ve tam donanımlı ekipmanlarımızla müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden karşılayabilmek adına düz kayış ve konveyör bant ürünlerimizin yerinde ve makine üzerinde montaj hizmetini sağlıyoruz.
   
 • Hızlı Sevkiyat
  Müşterilerimize siparişlerini en kısa sürede ulaştırmak için Türkiye’nin 5 farklı şehrinde bulunan şubelerimizde bulunan stoklardan gün içerisinde sevkiyatını sağlıyoruz.
 • Özel Tekstil Yedek Parça Tedarik ve Üretimi
  Alanında uzman ekibimiz ile şirketimizin en tecrübeli olduğu sektör olan tekstil sektöründe, kullanılan özel yedek parçaların üretimini ve tedarikini yüksek stok kapasitesi ile sağlıyoruz. Örneğin kova lastiği, iğneli hasır, silindir elek gibi zahmetli ürünlerini özenli ve kaliteli üretim anlayışı ile müşterilerimize sunuyoruz.  
 • Geniş Stok Kapasitesi
  Güç aktarımı alanında dünyaca ünlü markaların ve kendi markalarımızın pek çok sektörde kullanılan çeşitli ürün gruplarını bütün şubelerimizde yüksek stoklu olarak bulunduruyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap verebiliyoruz.
 • Kayış Tamiri
  Alanında uzman ekibimizle ve tam donanımlı ekipmanlarımızla müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden karşılayabilmek adına düz kayış ve konveyör bant ürünlerimizin üretim hattının uzun süreli durmasını engellemek adına ürünün arızalandığı alanda hızlı çözüm sağlayarak veya üretimin durmasını engelleyecek bir durum olmadığında atölyelerimizde detaylı olarak tamir hizmetimizi sağlıyoruz.
 • Özel Üretim
  Her sektörün üretim hattında kullanmak üzere güç aktarım elemanlarında ayırt edici talepleri olabilir. Bu ihtiyaçlara yönelik müşterilerimize pek çok seçenek sunuyoruz. Örneğin çalışma alanında kullanılacak zaman kayışlarının daha az sesle çalışması gereken durumlarda, bu etkeni ortadan kaldıracak özel kaplama uygulamalarımız bulunmaktadır.
 • Özel Güç Aktarımı Elemanları Tedarik ve Üretimi
  Özel üretilmiş makinaların özel üretim güç aktarma ekipmanlarına ihtiyacı olabilir. Bu doğrultuda müşterilerimizle birebir iletişimde bulunup, ürünlerin çizimleri ile beraber ihtiyaç duyulan güç aktarma ürünüyle ilgili gerekli ar-ge sürecini tamamlayıp ürünün müşterisine sorunsuz ulaşmasını sağlıyoruz. Bu ürünlerin sürekli kullanılması durumunu da göz önünde bulundurarak, müşteriye özel yapılmış olmasına rağmen stoklarımızda yedekleri ile beraber bulunduruyoruz.  
 • Satış Sonrası Teknik Destek
  Uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde gelişimi ilke ediniyoruz. Bu yüzden şirketimiz satış sonrası her türlü teknik probleminizin çözümünde, takip, koordinasyon ve bilgilendirilme sürecinde her zaman yanınızdadır.