Yeni Sanayi Sitesi Sanayi Cad. No:67 Kahramanmaraş / Türkiye

info@altinderi.com
+90 (344) 236 32 00

Kurumsal .

Altınderi Kayış Tekstil San. Tic. Ltd Şt. 1950 yılında kurulmuştur. Bugün sanayi sektöründe sahip olduğu 70 yıllık bilgi ve tecrübeyi, kurulduğu ilk günkü heyecanı ile müşterilerine sunmaya devam etmektedir.
Altınderi, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren, ülkemizin ve sanayimizin ihtiyaçları doğrultusunda, güç aktarma/transmisyon organlarından; zaman kayışları, konveyör bantlar, düz kayışlar, V kayışları, rulman, sektörel makine yedek parçaları, güç aktarma ekipmanlar alanlarındaki dünyaca ünlü markaların yüzlerce çeşit üstün kaliteli ürününü, yüksek stok kapasitesi, hızlı teslimat, kusursuz teknik hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmaktadır.

Sektörler.

Taşıma ve Aktarma Sistemleri

Kendisi başlı başına bir endüstri olmasıyla beraber neredeyse bütün üretim tesislerinin sahip olduğu bir modüldür. Taşıma aktarma bölümlerinde kullanılabilecek pek çok ürün grubu Altınderi ’de mevcuttur.

Robotik ve Otomasyon

Yüksek hacimli, tekrarlanabilen, önceden belirlenen görevlerin makinalar tarafından öğrenildiği teknolojidir. Bu robotların en iyi arkadaşı zaman kayışlarıdır.

Gıda Endüstrisi

Sonucunun insan sağlığına etkisinin çok önemli olduğunun bilincinde olarak, gıda sektöründe kullanılacak bütün ürünlerimizin “Gıda ürünlerinde kullanıma uygun, FDA” sertifikalarının mevcut olduğundan emin oluyoruz.

Ambalaj Endüstrisi

Sektöre özel olarak üretilen özel kaplamalı zaman kayışlarının üretim ve tedarikini sağlıyoruz, ayrıca standart kayışları ambalajlamanın pek çok aşamasında kullanılmak üzere en uygun çözümü müşterilerimize sunuyoruz.

Kağıt ve Baskı Endüstrisi

Sektörde üretimin başladığı ilk noktadan son noktaya kadar olan bütün süreçte kullanılan zaman kayışları, konveyör bantlar gibi ürünlerimiz, kullanım alanlarının, şekillerinin özelliklerine uygun olarak Altınderi ‘de yüksek stok kapasitesi halinde mevcuttur.

Cam Endüstrisi

Kesim, temperleme, birleştirme, taşıma işlemleri sırasında yaygın olarak kullanılan zaman kayışları, işlemine göre yüzey için gerekli olabilecek taşıma sırasında gerekli hassasiyeti sağlayabilecek özel kaplamalı ve standart ürünler sunuyoruz.

Tekstil Endüstrisi

Altınderi Kayış, ürün gruplarında en fazla seçeneği bulunan sektörün tekstil olmasıyla birlikte, iplik üretimi, kumaş üretimi, baskı ve boya makinalarında, büküm makinalarında, hazır giyim makinalarında kullanılan pek çok çeşitli ürünlerle birlikte sektörün ihtiyaçlarından özel tekstil ürünlerini de birçok kategoride çeşitli seçeneklerle bünyesinde barındırmaktadır.

Ahşap Endüstrisi

Ham maddesi ağaç olan malzemenin işlenmeye başladığı andan kullanıma hazır hale gelene kadar ki her aşamasında kullanıma uygun ürünlerimiz mevcuttur. Yüksek güç aktarımına, yıpranma şartlarına uygun güçlü ve dayanıklı pek çok V-Kayışı, zaman kayışı, konveyör bantlarımızı güvenle kullanabilirsiniz.

Medikal - Kozmetik Endüstrisi

Hem medikal endüstrisindeki hassasiyet gerektiren cihazlarda, hem de kozmetik endüstrisinde dolum, kesim, paketleme parkur makinalarında kullanılan FDA onaylı ürünlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca fiziksel şartlara dayanıklı örneğin kimyasal maddeler, yağlar ve gresler, ozon gibi maddelere maruz kaldığında uzun ömürlü dayanıma sahip özel üretim ve standart zaman kayışları, konveyör bantlar, düz kayışlar ve kaplamalı kayışlar müşteri ve üretim tesislerinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Asansör ve Eşya Kaldırma Sistemleri

Dikey ve iki yönlü taşıma gereksinimlerinin olduğu alanlarda yüksek yük taşıma kapasitesine ve güce sahip olan ürünlerimiz, kullanım alanlarının ihtiyaçlarına göre standart ve özel üretilen ürünler olarak teminini sağlıyoruz.

Tarım Makinaları

Biçerdöver, traktör, kompakt palet gibi tarım makinaları için marşta akıcılığı sağlayan ayrıca geniş yük kapasitesi ve farklı şanzıman hızları sağlayabilen V-kayışları, Kraftbant (Multi-V Kayışları), varyatör kayışların standart ve özel üretilen ürünler olarak teminini sağlıyoruz.

Enerji

Kendisi başlı başına bir endüstri olmasıyla beraber neredeyse bütün üreyim tesislerinin sahip olduğu bir modüldür. Taşıma aktarma bölümlerinde kullanılabilecek pek çok ürün grubu Altınderi ’de mevcuttur.

 
Enerji
 

Ürünlerimiz.

ZAMAN KAYIŞLARI

Motordan aldığı döner hareketi, üzerindeki kayış yardımıyla diğer mile ileten bir makine elemanıdır. Kayış bu hareketi iletirken aynı zamanda güç aktarımı da yapmaktadır. Kullanılan kasnak tipine göre kayışlar da tip çeşit ve ölçülere ayrılır.

DETAYLAR

V KAYIŞLARI

v Kayışları güç aktarımı için kullanılan en yaygın transmisyon kayış türüdür. Birincil işlevleri, motor gibi birincil bir kaynaktan ikincil tahrijki birime güç iletmektir. Çekiş, hız transferi, yük dağılı ve uzatılmış servis ömrünün en iyi kombinasyonunu sunar.

DETAYLAR

DÜZ KAYIŞLAR

Düz kayışlar hafif güç aktarımı ve yüksek performanslı taşıma için tasarlanmıştır. Küçük kasnaklı ve büyük merkezi mesafeli uygulamar için uygundur. Düz kayışlar kasnakların içine ve dışına bağlanabilir, sonsuz ve eklemeli olabilir.

DETAYLAR

KONVEYÖR BANTLAR

Konveyör Bantlar; Malzeme taşıma endüstrisindeki temel araçlardan biri olan konveyör bantlar, iki veya daha fazla makara etrafında sonsuz bir taşıma döngüsüyle kullanılan dayanıklı ve güvenilir bileşenlerdir. Konveyör bantlar, taşımak için kullanılır.

DETAYLAR

YUVARLAK KAYIŞLAR

Bükülmüş ve kıvrımlı çekişler için yüksek performanslı bir çözümdür. Elastik olmasının bir sonucu olarak kayışları gerdirme gereksinimi olmadan monte edilebilirler.

DETAYLAR

TEKSTİL ÜRÜNLERİ

Tekstil Ürünleri; Tarak Şapka Kayışları, Silindir Sargı Bantları, Kurutma Bandı ve Teflon Kumaşlar, İğneli Hasırlar, Askı Plangalar - Klima Peluşu, Keçerler, Temizlik Elemanları

DETAYLAR

GÜÇ AKTARIM ÜRÜNLERİ

Makaralı zincirler, konveyörlerde dahil birçok endüstriyel makinede mekanik güç iletimi için kullanılan zincir tahrik türüdür. Yan bağlantılar ile bir adara tutulan bir dizi kısa silindirden oluşur.

DETAYLAR

DİĞER ÜRÜNLER

Makaralı zincirler, konveyörlerde dahil birçok endüstriyel makinede mekanik güç iletimi için kullanılan zincir tahrik türüdür. Yan bağlantılar ile bir adara tutulan bir dizi kısa silindirden oluşur.

DETAYLAR

Bizden Haberler.

İş Ortaklarımız.